Select Language

AKFIX COATING

2001 yılında , yapı kimyasalları alanında faaliyetlerine başlayan Akfix tüketicilerin ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunmak amacı ile, çevreyle dost, hayata değer katan, kimyasal ürünler ve teknolojiler geliştirmeye odaklandı.
 

Çeşitli müşteri ihtiyaçlarına yönelik farklı ürünler geliştiren Akfix;

ürün gamı ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Akfix, yapı kimyasalları alanındaki 14 yıllık tecrübesi ile , 1,5 yıllık Ar-Ge yatırımları sonrasında, 2012 yılından bu yana iki bileşenli ısı & ses yalıtımı ve su yalıtım sistemleri ile birlikte, teknik yapıştırıcılar, poliüretan, poliüre ve epoksi kaplama sistemlerinin üretimine başlamıştır.

Akfix poliüretan köpük, mastik, yapıştırıcılar ve kaplama kimyasalları gibi ürün kategorilerinde geniş bir bilgi birikimine ve uluslararası uzmanlığa sahiptir ve tam bir “Çözüm Ustası”dır. Profesyonel yapı ve konstrüksiyon uygulamacılarının iş süreçlerini kolaylaştırıcı ve yapı malzemelerini tamamlayıcı “Kalıcı Çözümler Üretir.”

Tüm Akfix ürünleri, İstanbul Hadımköy de 25.000 m² alan üzerine kurulu, son teknoloji ile donatılmış, yüksek üretim kapasitesine ve ISO 9001 kalite sistem belgesine sahip tesislerde üretilmektedir.